Nowości!!!

PELLET - 6mm , 16 MJ z drzewa dębowego , Pakowany we workach 15kg na palecie 65szt tj 975 kg

Drewno kominkowe sezonowane: Dąb, Brzoza

Skup Palet: skupujemy palety EURO ciemne i jasne jak również palety jednorazowego użytku

Brykiet Rekord: Brykiet Rekord jest sprasowany z wysuszonego, odpowiednio przygotowanego węgla brunatnego bez użycia spoiw. Brykietki charakteryzują się stałą, wysoką jakością, podlegającą ciągłej kontroli laboratoryjnej. Prosimy o zwrócenie uwagi podczas zakupu na markę „REKORD“, oznaczającą wysokiej jakości brykiety z Lausitz, która stanowi optymalny materiał opałowy na długie wieczory przy kominku i na zimne pory roku, gdy zadaniem płomieni jest nie tylko stworzenie miłego nastroju, ale też równomierne uwalnianie ciepła przez dłuższy czas. 

Pellet Gold

Pellet o najwyższych parametrach jakościowych, zgodnych z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2. Dlatego oferowany przez nas produkt da gwarancję przy reklamacji kotła grzewczego na pellet że był opalany odpowiednim certyfikowanym paliwem .

Pellet GOLD to wydajne energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium. Wysoka kaloryczność pelletu GOLD zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Pellet drzewny powstaje z trocin drzew iglasto-liściastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem. Produkowany jest zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie użytego surowca, procedur produkcyjnych, procedur kontroli jakości.

Jest zgodny z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2 oraz spełnia wymagania normy DINplus.

Jego najwyższe parametry jakościowe potwierdza certyfikat PCU Deutschland GmbH wydany w Berlinie.

Pellet Gold jest dostępny w workach o pojemności 15 kg. Na palecie znajduje się 65 worków - 975 kg produktu.

Sprzedaż węgla

O nas

Firma Terminal Strzałkowo jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży węglowej, transportowej oraz przeładunkowej. Nasz Terminal ulokowany jest przy głownym węźle kolejowym Warszawa – Berlin, oraz przy autostradzie A2 .

Kontakt

Polityka prywatności

Nowość

Copyright ©Terminal StrzałkowoProjekt i wykonanie  miał WGB-Group

Search

English German Polish Russian Ukrainian